اهمیت رویکرد واحد برای توسعه گردشگری کشور + داور؛ یار کمکی بارسلونا مقابل بتیس! – یور دیزاین

دولت نمی تواند در زمینه #گردشگری منابع مالی بسیاری را تخصیص دهد و باید کار را به شکل #مدیریت شده به بخش های خصوصی و علاقه مند واگذار کند
وی با انتقاد از اینکه در بحث حمل و نقل جاده ای به شدت مشکل وجود دارد، تصریح کرد: «نبود امکانات حمل و نقل مناسب طبیعتا میزان ایران گردی را کاهش می دهد. خطرات جاده ای و ترافیکی و محل های اقامتی، تعمیر گوشی فاکتورهای مهمی هستند که در صورت ارتقای کیفی می توانند ایران گردی را رواج دهند.»

دولت نمی تواند در زمینه #گردشگری منابع مالی بسیاری را تخصیص دهد و باید کار را به شکل #مدیریت شده به بخش های خصوصی و علاقه مند واگذار کند.

“رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس”

به گزارش خانه ملت، جمشید جعفرپور با اشاره به لزوم توسعه نمایندگی اپل پایدار صنعت گردشگری و افزایش ایران گردی خارجی تا پایان برنامه ششم گفت: «باید رویکرد واحدی در زمینه گردشگری حاکم شود؛ چراکه تشتت در رویکردها منجر به نتیجه نگرفتن فعالیت ها می شود. حتما باید افرادی که مسوولیت رسمی در این زمینه دارند، رویکردهای خود را اعلام کند و اقدامات خود را مبتنی بر آن رویکرد انجام دهند.»

——————-

ورزش سه: بارسا دیشب در نوکمپ موفق شد در یک بازی نه چندان تعمیر لپ تاپ ایسوس دشوار بتیس را 2-0 شکست داده و ضمن فراموش کردن شکست برابر رئال در سوپرکاپ، گام اول در لالیگا را محکم بردارد
ورزش سه: بارسا دیشب در نوکمپ موفق شد در یک بازی نه چندان دشوار بتیس را 2-0 شکست داده و ضمن فراموش کردن شکست برابر رئال در سوپرکاپ، گام اول در لالیگا را محکم بردارد.

لیونل مسی برترین بازیکن زمین بود و سه بار با بدشانسی توپ های او به تیر برخورد کردند؛ ضمن اینکه از دلوفئو نیز بازی بلیط هواپیما درخشانی شاهد بودیم.

اما یک اتفاق جالب در جریان بازی شب گذشته رخ داد و آن هم خطای اتفاقی داور بازی(تروخیو سانچس) روی کاماراسا، بازیکن بتیس بود که همین اتفاق مانع از این شد تا او در راه حرکت راکیتیچ مزاحمت ایجاد کند:

داور؛ یار کمکی بارسلونا مقابل بتیس!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *