تاکید رئیس سابق سازمان میراث بر اهمیت برابر نفت و گردشگری + کارگر 60 ساله، زیر چرخ لودر جان باخت – یور دیزاین

نقشی که سازمان میراث فرهنگی می تواند برای تامین درآمد و #ارز در کشور داشته باشد، همانند #وزارت نفت است، اما این کار منوط به اصلاح فرآیندها است

نقشی که سازمان میراث فرهنگی می تواند برای تامین درآمد و #ارز در کشور داشته باشد، همانند #وزارت نفت است، اما این کار منوط به اصلاح آموزش تعمیرات موبایل فرآیندها است.

“رئیس سابق سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری”

به گزارش «ایلنا»، زهرا احمدی پور در رابطه با عملکرد خود در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: «هر کار اداری موانع خاص خود را دارد. حوزه مسوولیت بنده نیز چون متنوع بود و موضوعات و حوزه های مختلف و متعددی را شامل می شد، شاید سختی هایش بیشتر بود، اما از آن جهت که موفق شدم سازمان میراث تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را شناخته و ریشه های مشکلات آن را شناسایی و در جهت حل آن اقدام کنم، از خود راضی هستم.»

معاون سابق رئیس جمهوری در مورد اولویت اصلی رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تصریح کرد: «در زمان مسوولیت من، آیین نامه هایی تهیه و برای تصویب به دولت ارسال شد. من پیگیری آن آیین نامه ها برای تصویب در هیات دولت را مهم می دانم. همچنین اقداماتی برای بلیط هواپیما اصلاح برخی فرآیندها شروع کردیم و به نظر من اصلاح آنها باید در دستورکار رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قرار گیرد.»

——————-
خبرگزاری مهر: فرماندار مشگین شهر از مرگ کارگر ۶۰ ساله در سد احمد بیگلو این شهرستان زیر چرخ‌های یک دستگاه لودر خبر داد
میر علی رحیمی زاد بعد از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: مرگ این کارگر به دلیل بروز حادثه است.

خبرگزاری آموزشگاه تعمیرات موبایل مهر: فرماندار مشگین شهر از مرگ کارگر ۶۰ ساله در سد احمد بیگلو این شهرستان زیر چرخ‌های یک دستگاه لودر خبر داد.
وی افزود: در تاریکی شب گذشته کارگر دچار حادثه شده و بدن وی زیر چرخ های یک دستگاه لودر خرد شده است.

رحیمی زاد تاکید کرد:جسد این متوفی تحویل پزشکی قانونی شده است.

فرماندار مشگین شهر متذکر شد: اظهاراتی در خصوص اینکه این کارگر خودکشی کرده صحیح نیست و کارگر به دلیل حادثه تعمیرات 118 جان خود را از دست داده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *